איך לקנות ביטקוין – הוריזון מבית אלטשולר שחם

תמונה שמפנה לכתבה שמסבירה על איך לקנות ביטקוין
איך לקנות ביטקוין - רוצים לדעת איך איך לקנות ביטקוין? כנסו וקבלו את כל המידע הדרוש לכם איך לקנות ביטקוין עם אלטשולר שחם שמאפשרת לקנות ביטקוין בישראל באופן מפוקח ונוח באמצעות הוראת קבע.

איך לקנות ביטקוין?

קניית ביטקוין בפעם הראשונה יכולה להיות חוויה מאוד מרגשת ובאותה נשימה מאוד מלחיצה.
במאמר הבא אנו נלמד ונבין כיצד נוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו נוספים (אתריום, סולנה, אוואקס, פוליגון ולייטקוין) דרך הוריזון – אז בואו נתחיל! 👇

לאחר שחקרתם, בדקתם, התייעצתם וישנתם על המחשבה לרכוש ביטקוין מספר לילות (למי זה לא קרה..) וסוף סוף אתם מתכוונים להוציא את התוכנית לפעולה – הגיע הזמן לדעת מספר דברים חשובים לגבי רכישת מטבעות דיגיטליים דרך הוריזון מבית אלטשולר שחם, בנוסף מוזמנים לקרוא מה זה קריפטו ואיך להשקיע בקריפטו. 

להוריזון יש 2 שירותים עיקריים:

1. רכישה חד פעמית.

2. רכישה אוטומטית אחת לחודש באמצעות הוראת קבע.

רכישה חד פעמית:

מספר פרטים בנוגע לרכישת מטבעות דיגיטליים דרך הוריזון מבית אלטשולר שחם:

1. סכום הרכישה המינימלי פר מטבע הוא 4,000.

1. ניתן לרכוש 4 סוגי מטבעות: ביטקוין (BTC), אתריום (ETH), לייטקוין (LTC), אוואלנץ’ (AVAX).

2. לאחר שהלקוח בחר איזה מטבע/ות לרכוש, ישנן שתי אפשרויות לשמירת המטבעות, כאשר השמירה תתבצע באחת משתי הדרכים הבאות:
א. ארנק פרטי (רכישת הארנק באחריות הלקוח) – אנו ממליצים על ארנק קר בלבד. הכתובת בארנק חייבת להיות נקיה מכל פעילות קודמת ולהישאר ייעודית עבור הפעילות שלנו בלבד.

ב. שירותי משמורנות של חברת ביט גו האמריקאית – עלות משמורן:
  • הלקוח מחוייב אחת לרבעון בסך 0.06%.
  • עלות משיכת המטבעות הינה 0.05% בעת משיכת המטבעות.
  • ניתן למשוך את הכספים לארנק פרטי בעלות של 20 ש”ח למשיכה / בהינתן וסך הכספים עולה על 4,000 ש”ח המשיכה תתאפשר ללא עלות.

3. פעולות קנייה ומכירה מתבצעות טלפונית דרך חדר מסחר.

4. לאחר המכירה הוריזון מטפלת במיסוי ומימוש הכספים חזרה לחשבון הבנק של הלקוח.

העמלות שהלקוח ישלם בגין פעולותיו (קניה/מכירה) משתנות בהתאם לסכום ההשקעה, למחירון העמלות לחצו כאן.

רכישת ביטקוין באמצעות הוראת קבע:

מה זו הוראת קבע?

הוראת הקבע מאפשרת ללקוחות לרכוש ביטקוין באופן קבוע (אחת לחודש) החל מ-₪150.
ההצטרפות לתוכנית מאפשרת צבירת מטבעות ביטקוין בצורה קלה ופשוטה. השירות מיועד עבור כל מי שמעוניין לרכוש על בסיס חודשי (ההוראה מתבצעת אחת לחודש) מבלי להתעסק בתהליך הרכישה ובסכום נמוך משמעותית מהמינימום שלנו.
ניתן להגדיל/להקטין את הוראת הקבע בכל עת בהתאם לצרכי הלקוח. כמו כן, ניתן לבטל את הוראת הקבע בכל שלב ועד יום עסקים אחד לפני מועד החיוב הקרוב.
אפשרות רכישה באופן אוטומטי אחת לחודש בהגדרת סכום קבוע מראש יכולה לחסוך המון התעסקות, כאב ראש והכי חשוב – למנוע התנהלות דרך הרגש. כתבנו במאמר נפרד את ההסבר המלא על ׳מיצוע׳ (קניה/מכירה הדרגתית) כאן.

• כעת נעבור על מספר פרטים חשובים בנוגע לשירות הוראת הקבע של הוריזון מבית אלטשולר שחם:
1. ניתן לרכוש ביטקוין בהוראת קבע החל מ-₪150.
2. הוריזון מטפלת בכל הקשור לחיוב וגבייה מול הבנק.
3. אין צורך בארנק פרטי – המטבע נשמר אצל המשמורן.
4. מועד החיוב יהיה ב-10 לכל חודש – הרכישה תתבצע עד 3 ימי עסקים לאחר מועד הגביה.
5. עלות הרכישה – 5% כולל עמלות המרה.
6. ניתן לבטל / לשנות את ההוראה בכל עת.

 עלויות משמורן:

1. הלקוח מחוייב אחת לרבעון בסך 0.06%.
2. עלות משיכת המטבעות הינה 0.05% בעת משיכת המטבעות.
3. ניתן למשוך את הכספים לארנק פרטי בעלות של 20 ש”ח למשיכה / בהינתן וסך הכספים עולה על 4,000 ש”ח המשיכה תגבה עם עמלת המשיכה המפורטת בסעיף 2.

איך שומרים את המטבעות?

לקוח יכול לבחור בין שמירת מטבעות הקריפטו שלו באמצעות משמורן צד ג’ (המפורט בפסקה למעלה) או באמצעות שמירה בארנקו הפרטי, כל המטבעות שהחברה מציעה נתמכים אצל המשמורן. אנו עובדים עם כל סוגי הארנקים שתומכים בהיצע המטבעות שאנו מציעים – לקריאה על מה זה ארנק דיגיטלי לחץ כאן

אלטשולר שחם הוריזון בע"מ, ח.פ. 515730695, בעלת אישור המשך עיסוק מספר 385838 למתן שירות בנכס פיננסי מכוח בקשה לרישיון למתן שירות בנכס פיננסי – מורחב לרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה ו/או מי מטעמה אינם בעלי רישיון כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. אין באמור משום ייעוץ ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מס ואין בו משום תחליף לשירותים כאמור המתחשבים בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין באמור משום המלצה בנוגע לכדאיות השקעה במוצרים או מכשירים פיננסיים כלשהם ואין בדברים משום הזמנה ו/או הצעה לביצוע פעולות במוצרים הנזכרים. אין באמור כדי להוות התחייבות להשאת תשואה כלשהי ו/או לכך שהשקעה במטבעות דיגיטליים לא תגרום להפסד, ואף עד מלוא סכום ההשקעה. תחום המטבעות הדיגיטליים כרוך בחוסר וודאות רגולטורי, מיסויי ויישומי על ידי גופים שונים עמם נדרשים יחסי גומלין לצורך ביצוע פעולות, ועל מבצע פעולות במטבעות דיגיטליים להתייעץ עם יועצים מתאימים לפני ביצוע פעולות, על מנת להבין את מלוא השלכות פעולתו ואפשרותו להיפרע מהמטבעות בגין כך. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם, אם יגרם, לצד כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע שנמסר על ידי החברה והעושה במידע שימוש עושה זאת על אחריותו בלבד. החברה עשויה להיות מעורבת במגוון שירותים בתחום השירותים הפיננסיים, ובכלל זה בקשר למטבעות דיגיטליים, המכשירים הפיננסים והנכסים האמורים, וכן עשויה לקבל תגמול בגין שירותיה. מבלי לגרוע מכלליות האמור, החברה עשויה להחזיק ולסחור ובכלל זה במגמת קניה או במגמת מכירה עבור עצמה ו/או עבור לקוחותיה במוצרים או במכשירים הפיננסיים העולים מהמידע.

רוצים להצטרף אלינו? השאירו פרטים:

מילון מונחים

נלמד להכיר טוב יותר את עולם ההשקעות